slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znacie 3 podstawowe słowa opisujące stereotypową kobietę? Ja znam: uczucie, bliscy i wyglad. Co ukrywa się pod tymi nazwami? Czego potrzebują kobiety? Jakich rzeczy nie znoszą? Z czym się borykają ? Jakich rzeczy nie zostawiają nawet na krótką chwilę? Dziś przedyskutujemy pierwsze fundamentalne pojęcie: uczucie w życiu kobiety. Postarajmy się je rozgryźć. Jak widzi samą siebie kobieta, a jak patrzy na nią płeć męska? Czego oczekują obie strony? Damy lubią czuć się zdobywane. Większość lubi sytuacje kiedy ukochany bierze inicjatywę w głębszej relacji w swoje ręce jednak nie przyjmują postawy na zabój zaangażowanego kochanka. Jak często mawiają w połowie pragną troski, stałości w uczuciach, jednakże w drugiej połowie w sekrecie pragną żeby ich facet od czasu do czasu stawiał opory, bywał niedostępny. Co za tym idzie? Damy wbrew pozorom też kochają zdobywać, bo przecież czy kogoś satysfakcjonuje w pełni łatwo zyskana rzecz, a co dopiero relacja czy atencja osoby drugiej? Rzecz jasna, że nie. Wobec tego jak dogodzić oczekiwaniom pięknych kobiet? Jak to rozegrać by być na wygranej pozycji?
Dbaj o kobietę w sposób jaki pragnie, obserwuj kobiece małe lub większe potrzeby, żeby pamiętać jakie z nich bywają najistotniejsze oraz na tych skoncentruj się najmocniej, nawyk bywania nieosiągalnym wypracujesz rozmawiając z wybranką. Pamiętaj, że to dyskusja jest fundamentem szczęśliwego związku.
Nie możesz zapomnieć, że relację należy podtrzymywać najczęściej drobnymi gestami, manewrami. Niepodtrzymywane uczucie wcześniej czy późno zawsze gaśnie. To właśnie sprawia, że męsko-damska relacja jest niezwykła, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna